Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PAPER PLANE RECORDS INT. PPR22017 |
| EAN | 4251917100208 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,681
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | S.I.D.E.S. |
|---|---|
| Sanatci | Merton, Alice |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 4251917100208 |
| Label | Membran |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PAPER PLANE RECORDS INT. PPR22017 |
| EAN | 4251917100208 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.