Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRUNKEN SAILOR IMT2169706.1 |
| EAN | 5056321697066 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Turns the Colour of Bad Shit |
|---|---|
| Sanatci | Alien Nosejob |
| Cikis tarihi | 2025-07-11 |
| EAN/UPC | 5056321697066 |
| Label | Drunken Sailor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Garage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRUNKEN SAILOR IMT2169706.1 |
| EAN | 5056321697066 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.