Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Double Six DS128T |
| EAN | 0887832012810 |
| Release Date | December 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,719
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Livin' In Elizabethan Times |
|---|---|
| Sanatci | Alien Stadium |
| Cikis tarihi | 2017-12-01 |
| EAN/UPC | 0887832012810 |
| Label | Double Six |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Double Six DS128T |
| EAN | 0887832012810 |
| Release Date | December 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.