Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALFA MATRIX ALMX1306.1 |
| EAN | 0882951030615 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,092
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kinky To Hell |
|---|---|
| Sanatci | Alien Vampires |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0882951030615 |
| Label | Alfa Matrix |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALFA MATRIX ALMX1306.1 |
| EAN | 0882951030615 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.