Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOM+POP LPMP467B |
| EAN | 0708857046713 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 9 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,257
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | It Was Divine |
|---|---|
| Sanatci | Baraz, Alina |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 0708857046713 |
| Label | Mom Pop Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOM+POP LPMP467B |
| EAN | 0708857046713 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 9 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.