Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HYPERION 7199580 |
| EAN | 0034571995809 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bach: Violin Concertos |
|---|---|
| Sanatci | Ibragimova, Alina & Jonathan Cohen & Arcangelo |
| Cikis tarihi | 2025-09-12 |
| EAN/UPC | 0034571995809 |
| Label | Hyperion |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HYPERION 7199580 |
| EAN | 0034571995809 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.