Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Cooking Vinyl Limited COOKLP921 |
| EAN | 0711297922110 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,021
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Key |
|---|---|
| Sanatci | Moyet, Alison |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0711297922110 |
| Label | Cooking Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Cooking Vinyl Limited COOKLP921 |
| EAN | 0711297922110 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.