Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FOUR FLIES FFLI0221351.7 |
| EAN | 0637902213513 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,680
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Tormento |
|---|---|
| Sanatci | Brown, Alix & Louis Fontaine |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 0637902213513 |
| Label | Four Flies |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FOUR FLIES FFLI0221351.7 |
| EAN | 0637902213513 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.