Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5880C |
| EAN | 0607396588015 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,375
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Atw |
|---|---|
| Sanatci | All Them Witches |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0607396588015 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5880C |
| EAN | 0607396588015 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.