Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5589 |
| EAN | 0607396558919 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 320 × 7 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 3 |
₺4,030
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live On the Internet |
|---|---|
| Sanatci | All Them Witches |
| Cikis tarihi | 2022-03-18 |
| EAN/UPC | 0607396558919 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5589 |
| EAN | 0607396558919 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 320 × 7 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.