Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR70191 |
| EAN | 0790692701919 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Put Up or Shut Up |
|---|---|
| Sanatci | All Time Low |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 0790692701919 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR70191 |
| EAN | 0790692701919 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.