Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Double Six DS139LP |
| EAN | 0887832013916 |
| Release Date | August 14, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,308
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Providence |
|---|---|
| Sanatci | All We Are |
| Cikis tarihi | 2020-08-14 |
| EAN/UPC | 0887832013916 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Double Six DS139LP |
| EAN | 0887832013916 |
| Release Date | August 14, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.