Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Round Hill Records RHC118.1 |
| EAN | 0198391236907 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 322 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,471
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Worship the Sun |
|---|---|
| Sanatci | Allah-Las |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 0198391236907 |
| Label | Round Hill Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Round Hill Records RHC118.1 |
| EAN | 0198391236907 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 322 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.