Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOUBLE DOUBLE WHAMMY LPDDW092 |
| EAN | 0644110409218 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Keep My Feet On the Fragile Plane |
|---|---|
| Sanatci | Krieger, Allegra |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 0644110409218 |
| Label | Double Double Whammy |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOUBLE DOUBLE WHAMMY LPDDW092 |
| EAN | 0644110409218 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.