Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NORTHERN SPY LPNS125 |
| EAN | 0309272738063 |
| Release Date | August 7, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Joys of Forgetting |
|---|---|
| Sanatci | Krieger, Allegra |
| Cikis tarihi | 2020-08-07 |
| EAN/UPC | 0309272738063 |
| Label | Northern Spy |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NORTHERN SPY LPNS125 |
| EAN | 0309272738063 |
| Release Date | August 7, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.