Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEATH IS NOT THE END |
| EAN | 5050580843240 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 319 × 9 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |

₺2,883
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | First Blues |
|---|---|
| Sanatci | Ginsberg, Allen |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 5050580843240 |
| Label | Death is Not the End |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEATH IS NOT THE END |
| EAN | 5050580843240 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 319 × 9 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.