Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records 727361560836 |
| EAN | 0727361560836 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,448
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Quiet Place To Die |
|---|---|
| Sanatci | Alpha Wolf |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 0727361560836 |
| Label | Sharptone |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records 727361560836 |
| EAN | 0727361560836 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.