Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Nuclear Blast Records 4065629720728 |
| EAN | 4065629720728 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,246
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Half Living Things |
|---|---|
| Sanatci | Alpha Wolf |
| Cikis tarihi | 2024-04-05 |
| EAN/UPC | 4065629720728 |
| Label | Sharptone |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Metalcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Nuclear Blast Records 4065629720728 |
| EAN | 4065629720728 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.