Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| EAN | 0885470032115 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Media | DVD and CD |
| Dimensions | 136 × 188 × 17 mm · 197 g |
| Weight | 197 g |
| Region | Region 2 (Europa) Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 1 |
₺2,062
| Product_type | DVD |
|---|---|
| EAN | 0885470032115 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Media | DVD and CD |
| Dimensions | 136 × 188 × 17 mm · 197 g |
| Weight | 197 g |
| Region | Region 2 (Europa) Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.