Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RUFFNATION ENTERTAINMENT RFFN1053.1 |
| EAN | 0760137130451 |
| Release Date | September 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,266
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | New We$T |
|---|---|
| Sanatci | Bainton, Alrick |
| Cikis tarihi | 2023-09-22 |
| EAN/UPC | 0760137130451 |
| Label | Ruffnation Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RUFFNATION ENTERTAINMENT RFFN1053.1 |
| EAN | 0760137130451 |
| Release Date | September 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.