Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WONDERWHEEL WONDER08 |
| EAN | 0634457742314 |
| Release Date | September 30, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,522
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Manara |
|---|---|
| Sanatci | Alsarah & the Nubatones |
| Cikis tarihi | 2016-09-30 |
| EAN/UPC | 0634457742314 |
| Label | Wonderwheel |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WONDERWHEEL WONDER08 |
| EAN | 0634457742314 |
| Release Date | September 30, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.