Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS 088807223863 |
| EAN | 0888072238633 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,218
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One Day Remains |
|---|---|
| Sanatci | Alter Bridge |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 0888072238633 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS 088807223863 |
| EAN | 0888072238633 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.