Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Gramola GRMA99311C.2 |
| EAN | 9003643993112 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 132 × 30 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 11 |
₺5,611
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Gramola GRMA99311C.2 |
| EAN | 9003643993112 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 132 × 30 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 11 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.