Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHEMIKAL UNDERGROUND IMT5077108.1 |
| EAN | 5024545743715 |
| Release Date | April 7, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,243
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music From Battle Mountain |
|---|---|
| Sanatci | Woodward, Alun |
| Cikis tarihi | 2016-04-07 |
| EAN/UPC | 5024545743715 |
| Label | Chemikal Underground |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHEMIKAL UNDERGROUND IMT5077108.1 |
| EAN | 5024545743715 |
| Release Date | April 7, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.