Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRANSGRESSIVE 334P |
| EAN | 0644110033413 |
| Release Date | September 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,255
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Antisocialites |
|---|---|
| Sanatci | Alvvays |
| Cikis tarihi | 2017-09-08 |
| EAN/UPC | 0644110033413 |
| Label | Transgressive |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRANSGRESSIVE 334P |
| EAN | 0644110033413 |
| Release Date | September 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.