Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Transgressive |
| EAN | 5400863086084 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blue Rev |
|---|---|
| Sanatci | Alvvays |
| Cikis tarihi | 2022-10-28 |
| EAN/UPC | 5400863086084 |
| Label | Transgressive |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Transgressive |
| EAN | 5400863086084 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.