Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | APOLLON RECORDS ARP078LP |
| EAN | 7090039726913 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,273
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Engsyre |
|---|---|
| Sanatci | Alwanzatar |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 7090039726913 |
| Label | Apollon Records Prog |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | APOLLON RECORDS ARP078LP |
| EAN | 7090039726913 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.