Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EGGHUNT RECORDS / CLANDESTINE LPEHR053 |
| EAN | 0702735514127 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,285
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mechanical Sweetness |
|---|---|
| Sanatci | Gengos, Alyssa |
| Cikis tarihi | 2025-01-03 |
| EAN/UPC | 0702735514127 |
| Label | Egghunt Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EGGHUNT RECORDS / CLANDESTINE LPEHR053 |
| EAN | 0702735514127 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.