Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IMS UNIVERSAL 060244555463 |
| EAN | 0602445554638 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,448
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | How Will I Know If Heaven Will Find Me? |
|---|---|
| Sanatci | Amazons |
| Cikis tarihi | 2022-09-02 |
| EAN/UPC | 0602445554638 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | IMS UNIVERSAL 060244555463 |
| EAN | 0602445554638 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.