Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DRGC586.1 |
| EAN | 0781484058618 |
| Release Date | May 15, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,873
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shade Themes From Kairos |
|---|---|
| Sanatci | Ambarchi |
| Cikis tarihi | 2014-05-15 |
| EAN/UPC | 0781484058618 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DRGC586.1 |
| EAN | 0781484058618 |
| Release Date | May 15, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.