Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROMEDIA GMBH PROLP138 |
| EAN | 0884388713819 |
| Release Date | December 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 319 × 8 mm · 657 g |
| Weight | 657 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,962
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sin Eater |
|---|---|
| Sanatci | Amber Asylum |
| Cikis tarihi | 2015-12-03 |
| EAN/UPC | 0884388713819 |
| Label | Prophecy Productions |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROMEDIA GMBH PROLP138 |
| EAN | 0884388713819 |
| Release Date | December 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 319 × 8 mm · 657 g |
| Weight | 657 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.