Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY LIFE ELIFE017V |
| EAN | 0194491050689 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,891
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Philophobia |
|---|---|
| Sanatci | Amber Run |
| Cikis tarihi | 2019-09-27 |
| EAN/UPC | 0194491050689 |
| Label | Easy Life |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY LIFE ELIFE017V |
| EAN | 0194491050689 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.