Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GONDWANA LP-GOND-077B |
| EAN | 4062548104516 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,578
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Still, There is the Sea |
|---|---|
| Sanatci | Ciel, Ambre |
| Cikis tarihi | 2025-06-06 |
| EAN/UPC | 4062548104516 |
| Label | Gondwana |
| Format | LP |
| Tur | Classical / Modern Classical |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | GONDWANA LP-GOND-077B |
| EAN | 4062548104516 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.