Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ODESSA RECORDS LPODE001 |
| EAN | 0711574655915 |
| Release Date | July 10, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,709
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pretzelvania |
|---|---|
| Sanatci | Americans In France |
| Cikis tarihi | 2012-07-10 |
| EAN/UPC | 0711574655915 |
| Label | Odessa |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ODESSA RECORDS LPODE001 |
| EAN | 0711574655915 |
| Release Date | July 10, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.