Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERIGO GAZAWAY SOULMATESVOL1-2 |
| EAN | 9700000428262 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,946
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soulmates B-Sides Remixes Vol. 1 & 2 |
|---|---|
| Sanatci | Gazaway, Amerigo |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 9700000428262 |
| Label | Amerigo Gazaway |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERIGO GAZAWAY SOULMATESVOL1-2 |
| EAN | 9700000428262 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.