Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RAW TAPES RECORDS LPRAW0087 |
| EAN | 0634457064546 |
| Release Date | April 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | House of Arches |
|---|---|
| Sanatci | Bresler, Amir |
| Cikis tarihi | 2022-04-15 |
| EAN/UPC | 0634457064546 |
| Label | Raw Tapes |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RAW TAPES RECORDS LPRAW0087 |
| EAN | 0634457064546 |
| Release Date | April 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.