Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 03984143601 |
| EAN | 0039841436013 |
| Release Date | January 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,827
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crusher |
|---|---|
| Sanatci | Amon Amarth |
| Cikis tarihi | 2017-05-18 |
| EAN/UPC | 0039841436013 |
| Label | Metal Blade |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 03984143601 |
| EAN | 0039841436013 |
| Release Date | January 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.