Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHURCH OF VINYL CHURCH034 |
| EAN | 4260146162956 |
| Release Date | April 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,331
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Warriors of the North |
|---|---|
| Sanatci | Amon Amarth |
| Cikis tarihi | 2021-04-02 |
| EAN/UPC | 4260146162956 |
| Label | Church of Vinyl |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHURCH OF VINYL CHURCH034 |
| EAN | 4260146162956 |
| Release Date | April 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.