Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RPE49901.1 |
| EAN | 0781676499014 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,459
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Am Universum |
|---|---|
| Sanatci | Amorphis |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0781676499014 |
| Label | Relapse |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RPE49901.1 |
| EAN | 0781676499014 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.