Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | YEP ROC LPYEP2643 |
| EAN | 0634457264311 |
| Release Date | October 5, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | This Too Shall Light |
|---|---|
| Sanatci | Amy Helm |
| Cikis tarihi | 2018-09-21 |
| EAN/UPC | 0634457264311 |
| Label | Yep Roc |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | YEP ROC LPYEP2643 |
| EAN | 0634457264311 |
| Release Date | October 5, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.