Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG 409996415543 |
| EAN | 4099964155433 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,319
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Is This What You've Been Waiting For? |
|---|---|
| Sanatci | Macdonald, Amy |
| Cikis tarihi | 2025-07-11 |
| EAN/UPC | 4099964155433 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG 409996415543 |
| EAN | 4099964155433 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.