Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Daemon DAER19061.1 |
| EAN | 0767691906119 |
| Release Date | September 28, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,241
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Holler |
|---|---|
| Sanatci | Ray, Amy |
| Cikis tarihi | 2018-11-02 |
| EAN/UPC | 0767691906119 |
| Label | Daemon |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Americana |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Daemon DAER19061.1 |
| EAN | 0767691906119 |
| Release Date | September 28, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.