Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0600753691090 |
| Release Date | November 18, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 614 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 614 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,425
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Back To Black |
|---|---|
| Sanatci | Winehouse, Amy |
| Cikis tarihi | 2018-09-13 |
| EAN/UPC | 0600753691090 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0600753691090 |
| Release Date | November 18, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 614 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 614 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.