Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD/ROUNDER 088807222661 |
| EAN | 0888072226616 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,893
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wary + Strange |
|---|---|
| Sanatci | Kiah, Amythyst |
| Cikis tarihi | 2021-07-02 |
| EAN/UPC | 0888072226616 |
| Label | Concord Records |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD/ROUNDER 088807222661 |
| EAN | 0888072226616 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.