Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FAR OUT RECORDINGS FAOU52.7 |
| EAN | 5065007965047 |
| Release Date | December 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | O Filho Do Homem |
|---|---|
| Sanatci | Mazzotti, Ana |
| Cikis tarihi | 2021-12-10 |
| EAN/UPC | 5065007965047 |
| Label | Far Out Recordings |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FAR OUT RECORDINGS FAOU52.7 |
| EAN | 5065007965047 |
| Release Date | December 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.