Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDLELIGHT CANDLE893667 |
| EAN | 0602508936678 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,871
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vanitas |
|---|---|
| Sanatci | Anaal Nathrakh |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0602508936678 |
| Label | Candlelight |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDLELIGHT CANDLE893667 |
| EAN | 0602508936678 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.