Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | METAL BLADE 156662 |
| EAN | 0039841566628 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,334
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Manic Impressions |
|---|---|
| Sanatci | Anacrusis |
| Cikis tarihi | 2019-11-22 |
| EAN/UPC | 0039841566628 |
| Label | Metal Blade |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | METAL BLADE 156662 |
| EAN | 0039841566628 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.