Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCOPE820 |
| EAN | 0802644582016 |
| Release Date | October 3, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,422
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Falling Deeper |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2011-10-03 |
| EAN/UPC | 0802644582016 |
| Label | Kscope |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCOPE820 |
| EAN | 0802644582016 |
| Release Date | October 3, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.