Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ARGONAUTA RECORDS AGNT211.1 |
| EAN | 8076211202115 |
| Release Date | February 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,585
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Godlike Inferno |
|---|---|
| Sanatci | Ancient Vvisdom |
| Cikis tarihi | 2021-02-12 |
| EAN/UPC | 8076211202115 |
| Label | Argonauta Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ARGONAUTA RECORDS AGNT211.1 |
| EAN | 8076211202115 |
| Release Date | February 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.