Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MORR MUSIC MM176LP |
| EAN | 0880918817613 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,712
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | There is a Sound |
|---|---|
| Sanatci | Andersens |
| Cikis tarihi | 2020-11-06 |
| EAN/UPC | 0880918817613 |
| Label | Morr Music |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MORR MUSIC MM176LP |
| EAN | 0880918817613 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.